Kontakta oss

Vi finns på Ättehögsgatan 8A, 416 74 Göteborg
Vårt kontor är öppet helgfria dagar kl. 9-17.
Tfn växel:
031-722 50 59
Jour
Konsensus växelnummer för jourärenden: 031-722 50 59
Utanför kontorets öppettider har vi jourverksamhet för akuta ärenden som inte kan lösas inom gruppen och inte kan vänta tills nästkommande vardag. Vår jour är öppen vardag kl. 07-09 och 17-22, samt helgdagar 07-22.
Övrig tid kl. 22-07 kontaktas jouren vid högst akuta ärenden av allvarligare karaktär
Rekrytering
Vill du söka jobb hos oss? Kontakta oss på rekrytering@konsensus-assistans.se

Vi som arbetar på kontoret

Verksamhetsansvarig:
Karin Boskovic:
Tfn: 070-781 38 85
E-post: karin@konsensus-assistans.se
Ekonomiansvarig:
Annika Garton
Tfn: 070-781 49 22
E-post: annika@konsensus-assistans.se
Personal- och kvalitetsansvarig:
Johanna Norbäck
Tfn:
E-post: johanna@konsensus-assistans.se
Uppdragsansvariga
Daniel Arzola
Tfn: 070-781 79 85
E-post: daniel@konsensus-assistans.se
William Eliasson
Tfn: 070-421 04 19
E-post: william@konsensus-assistans.se

Jourgrupp/bemanning

Reza Ebrahimi
Tfn: 070-781 24 74
Hans Severinsson
Tfn:070-781 01 37
Daniel Arzola
Tfn: 070-781 79 85
William Eliasson
Tfn: 070-421 04 19